Lol kodları bedava

Lol kodları bedava3 Sezonun şikayetleri genel olarak kazanılan maçlardan sonra az gelen lig puanları, herhangi bir ligin 5 kümesinde olan Oyuncuların nasıl olsa bir alt lige düşmeyeceği rahatlığıyla oyunları trollemesi, oyunu önemsememesi ve Şampiyonluk liginin Oyuncu kontenjanının az olmasıydı. Kuleler her koridorda bulunan, eşit aralıklarla ateş eden ve kendilerine yaklaşan rakipleri ölümcül enerji toplarıyla vurarak cezalandıran savunma yapılarıdır.

 Gerçekten önemli ve değerli runeler 20 seviye ile satın alınabilir hale gelirler. Oyunda 110'dan fazla Şampiyon bulunmaktadır ve belirli aralıklarla yeni Şampiyonlar eklenmektedir. Bir minyonu öldüren vuruşu yaparsan, altın kazanırsın. Bu Lol’a özel bir durum ve onu çıkacak olan DOTA 2'den ayıran bir diğer güçlü özelliktir. Bu itemleri almak için Oyun içindeki market size yardımcı olacaktır.
Ancak Guinsoo's Rageblade, Hextech Gunblade ve Trinity Force gibi hibrid eşyalarla iki özelliği aynı anda geliştirilirse Jax oyunda çok daha etkili olur. Bu sistemin gerçekten yeterli olduğunu düşünmüyorum ancak bedava bir oyunda insanların ‘ban’ tehlikesi yaşayarak davranışlarına çeki düzen getirmelerini sağlayabilmenin bundan öte başka bir yolu olduğunu da sanmıyorum.

Sistem gereği karşınıza bir rapor geliyor. Oyuna yeni başlayan ve bunun gibi bir incelemeyi hiç okumamış birinin o haftanın bedava karakterlerinden birini verdiği pozu sırf hoş göründü diye seçerek kafasına göre istediği koridora gidip olaya bodoslama atlaması pekala mümkün. İlk söylediğim durumunun çözümünün biraz zor olması beni endişelendiriyor olsa da sunucu problemi çok yakın bir zamanda halledilecektir diye umuyorum. Ancak önemli olan kısım bence binlerce kişinin gerçekten bu oyunu bir spor olarak oynayan insanlar ile bu denli ilgili olmalarıdır.
Öldürdüğünüz zaman belirli bir altının yanı sıra güçlendirmeler kazanıyorsunuz. Tek başına sadece bu belli Haritayı açması gerekecek ve başka bir iş yapması beklenmeyecek oyunlara büyük bir ihtiyaç vardı. Bu creeplerin normal şartlar altında beşinci-altıncı seviyeye kadar jungle tarafından öldürülmesi gerekir çünkü kendi ormanındaki creeplerini öldürebilmesi için bu bufflara ihtiyacı vardır. koridorları koruyan 3’er tane Kule, 3 minion inhibitorü ve ana inhibitor.

Bir takım kavgası kaybedildiğinde bu kesinlikle tüm maçın kaybedildiği anlamına gelmez. Her tarafta birden beşe kadar Oyuncu sayısı olurdu ve Oyuncuların ilk başta sayıları çok da fazla olmayan (daha sonraki sürümlerde hızla artan) karakterlerden birini seçerek koridorlarını karşı Oyunculara karşı savunmaları gerekirdi.
Bundan sonra biraz karakterlerden bahsedeceğim. Saniye başına hasar (DPS - Damage Per Second) Şampiyonlarının yapılandırılırken 5 özelliğin bazıları güçlendirilir. Çeşitli sitelerden bu profesyonel Oyuncuların canlı stream yayınlarına ulaşabilir ve oyunu birinci elden öğrenebilirsiniz. Kırmızı creep bir kertenkeledir ve öldürüldüğünde kırmızı renkte parlayan, normal atak verildiğinde düşmanı yavaşlatan ve bonus true damage (ad ve ap’dan farklı ve karşı konulamaz bir miktar zarar puanı) veren bir saldırı etkisi yaratır.

Her Oyun öncesi Mastery puanlarımızı saldırgan, tankımsı veya belli bonuslar sağlayabilen üçüncü bir yoldan birini veya isterseniz üçünü birden arzu ettiğiniz gibi seçerek dağıtmanız size koridorunuzda Oyun tarzınıza en çok uyan maksimum değerlere ulaşmanızda yardımcı olacaktır. Haritada en fazla beşer kişi olmak üzere eşit sayıda Oyuncusu olan "mavi takım" ve "mor takım"ın savaştığı Haritadır. Riot Ofisinin yaptığı açıklamaya göre Sezon 4'te Elmas Liginin 1 kümesine kadar hiç bir oyunda az puan gelmeyecek. Veya karşı tarafın Şampiyonlarını öldürerek de bu avantajı sağlayabilirsiniz.
Verilen her karar için cüzi miktarlarda IP ile ödüllendiriliyorsunuz. Mevsimlik turnuvaların büyüklüğü ve görkemi de bir o kadar daha sevinmeme sebep oluyor. Pasif kabiliyeti kendi kendine gelişirken diğer kabiliyetler seviye atlandıkça 18 seviyeye kadar geliştirilir.

Yorum Gönder